فروشگاه های استم مارکت موظف است در صورت نیاز با شماره تلفن خریدار جهت احراز هویت تماس بگیرد , لذا از وارد کرد اطلاعات غلط جدا خود داری کنید

در این فروشگاه صرفاً کد (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

 برای استفاده از کد خریداری شده شما می توانید آن را روی نرم افزاری که قبلاً نصب کرده اید و یا پس از خرید کد آن را دانلود و نصب می نمایید به صورت قانونی استفاده نمایید.

قبل از استفاده از کد توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل کد به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن کد ها، پس از خرید هیچ کدی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

مسئولیت حفظ و نگهداری کد خریداری شده به عهده کاربر هست و در صورت فقدان و یا افشا و از اعتبار خارج شدن به عهده خریدار است و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.
توجه: شایان ذکر است کد های ارایه شده نزد فروشنده کاملاً محفوظ بوده و هیچ گاه توسط فروشنده در اختیار افراد دیگر قرار داده نخواهد شد.

خریدار کد موظف است، مشخصاتی را که به عنوان مالک کد هنگام فعال سازی نرم افزار اعلام می کند، یادداشت نماید و در صورت نیاز به فعال سازی مجدد از همان اطلاعات استفاده نماید، شایان ذکر است در صورت فقدان این مشخصات فروشنده مسولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

توضیح: در برخی موارد خریدار پس از خرید کد برای فعال سازی نرم افزار اقدام به وارد نمودن اطلاعاتی می نماید و بدون یادداشت نمودن آنها نرم افزار را فعال می کند، پس از مدتی با تعویض سیستم عامل نیاز به فعال سازی مجدد نرم افزار پیدا می کند و چون اطلاعات کد را ذخیره نکرده است از فروشنده خواهان رفع مشکل می شود و به دلیل ماهیت امر غیر قابل پیگیری از سوی فروشنده است .

به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.

در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

به دلیل فرایند دیجیتالی فروش از ارائه فاکتور معذور هستیم، خریداران می توانند از پیش فاکتور ارائه شده در هنگام خرید پرینت بگیرند.

 کد های فروخته شده دارای ضمانت می باشد و در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل می باشند.

در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ ظرف ۴۸ ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.

 قیمتی که در هنگام سفارش مشتری منظور گردیده است، معتبر و قطعی بوده و مشمول مالیات نمی باشد.

کلیه ی عملیات خرید در این سایت مشمول قوانین جاریِ تجارت الکترونیک می باشد.

سوالات متداول ( تکراری )

  1. سفارش ما پرداخت شده ولی ارسال نشده ؟ چرا ؟   پاسخ : طبق درگاه پرداختی که انتخاب میکنید , به عنوان مثال درگاه بانک ملت , تحویل سفارش بین ۱ تا ۲۴ ساعت متغیر هست .
  2. کد شارژ رو وارد میکنیم ولی ارور میده که کد معتبر نیست ؟!  پاسخ : کد ها به هیچ عنوان با اینترنت ایران فعال نمیشن , برای شارژ و فعال سازی باید ای پی رو به یه کشور دیگه تغییر بدید که با هر ف ی ل تر شکنی میشه به جز ساف ون .
  3. من شارژ روس خریداری کردم , چطوری بدستم میرسه ؟  پاسخ : شارژ روسی نیاز به کاری از طرف شما ندارد و فقط با داشتن یوزر نیم اکانت شما از طرف ما شارژ خواهد شد . ( در اسرع وقت )
  4. بقیه سوالات به زودی 

آموزش فعال سازی گیفت کارت

 

ایکس باکس

  1.  وارد این سایت شوید : ورود
  2.  در سمت راست بالای صفحه روی sign کلیک کنید .
  3.  اطلاعات خود را وارد کنید و وارد شوید .
  4. در منو روی Redeem Code کلیک کرده و کد خریداری شده را وارد کنید .

 


 

استیم

مهم , تمامی کد ها سالم میباشند , در صورت مشاهده هر گونه ارور از گردو شکن بهتری استفاده کنید . از نرم افزار های رایگان استفاده نکنید !

  وارد این لینک شوید ورود

 اطلاعات اکانت رو وارد کنید و وارد شوید

  کد را وارد کنید و منتظر درخواست آدرس باشید .

 آدرس به شرح زیر میباشد :

 

addres 1 : 5005 North

addres 2 :  khali

city : El Paso

State : TX

Country : United State

Zip : 54685

 توجه کنید که کشور حتما بر روی US قرار بگیرد

 اکانت شما با موفقیت شارژ شد .

 آموزش تصویری : ورود

 


 

کاهش پینگ WTFast

  1.  وارد اکانت خود در سایت شوید . www.wtfast.com
  2.  روی گزینه Enter key کلیک کرده و کد خریداری شده را وارد کنید.