سوالات متداول و عمومی

سوالات عمومی

1نحوه پرداخت ها چگونه است ؟!
پرداخت ها از طریق درگاه بانکی به پرداخت ملت و درگاه واسطه pay.ir انجام میشود , با استفاده از این دو درگاه بانکی , میتوانید با همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت خود را به صورت آنی به سایت ما انجام دهید .
2چطور اعتماد کنیم ؟!
اول این که , سایت و گروه ما بیش از 5-6 سال فعالیت داره و تقریبا همه مارو میشناسن و بعد از اون نماد اعتماد دو ستاره و رمزنگاری اس اس ال برای اطلاعات شما عزیزان , این اعتماد رو خیلی بیشتر میکنه , شماره تماس برای پشتیبانی در ساعات کاری هم در خدمت سوالات شما عزیزان همیشه فعال میباشد .
3کد های خریداری شده چطور به دست ما میرسد ؟
در صورتی که تعداد موجودی روی محصولات قبل از خرید نمایش داده بشه , اون تعداد بلافاصله بعد از خرید برای شما نمایش داده میشه و به ایمیل نیز ارسال خواهد شد , در صورتی که فقط عبارت موجود در انبار نمایش داده شود , محصول خریداری شده بین 30 دقیقه الی 4 ساعت کاری برای شما ایمیل خواهد شد .
4شارژ روسیه ای استیم به چه صورت هست ؟
شما در این روش در صورتی که اکانت استیمتون روی کشور روسیه قرار داشته باشه , میتونید با وارد کردن یوزرنیم استیم خودتون ( یوزری که واس لاگین استفاده میکنید ) , بعد از خرید شارژ از طرف ما به حساب استیمتون به صورت مستقیم و بدون نیاز به رمز اکانتتون واریز میشه , مثل خرید شارژ برای سیم کارت .
فروشگاه های استم مارکت موظف است در صورت نیاز با شماره تلفن خریدار جهت احراز هویت تماس بگیرد , لذا از وارد کرد اطلاعات غلط جدا خود داری کنید

در این فروشگاه صرفاً کد (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد

برای استفاده از کد خریداری شده شما می توانید آن را روی نرم افزاری که قبلاً نصب کرده اید و یا پس از خرید کد آن را دانلود و نصب می نمایید به صورت قانونی استفاده نمایید.

قبل از استفاده از کد توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل کد به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن کد ها، پس از خرید هیچ کدی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

مسئولیت حفظ و نگهداری کد خریداری شده به عهده کاربر هست و در صورت فقدان و یا افشا و از اعتبار خارج شدن به عهده خریدار است و فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.

توجه: شایان ذکر است کد های ارایه شده نزد فروشنده کاملاً محفوظ بوده و هیچ گاه توسط فروشنده در اختیار افراد دیگر قرار داده نخواهد شد.

خریدار کد موظف است، مشخصاتی را که به عنوان مالک کد هنگام فعال سازی نرم افزار اعلام می کند، یادداشت نماید و در صورت نیاز به فعال سازی مجدد از همان اطلاعات استفاده نماید، شایان ذکر است در صورت فقدان این مشخصات فروشنده مسولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

توضیح: در برخی موارد خریدار پس از خرید کد برای فعال سازی نرم افزار اقدام به وارد نمودن اطلاعاتی می نماید و بدون یادداشت نمودن آنها نرم افزار را فعال می کند، پس از مدتی با تعویض سیستم عامل نیاز به فعال سازی مجدد نرم افزار پیدا می کند و چون اطلاعات کد را ذخیره نکرده است از فروشنده خواهان رفع مشکل می شود و به دلیل ماهیت امر غیر قابل پیگیری از سوی فروشنده است .

به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.

در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

به دلیل فرایند دیجیتالی فروش از ارائه فاکتور معذور هستیم، خریداران می توانند از پیش فاکتور ارائه شده در هنگام خرید پرینت بگیرند. کد های فروخته شده دارای ضمانت می باشد و در صورت بروز مشکل دارای خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل می باشند.

در صورتی که طی عملیات بانکی اختلالی رخ دهد و تراکنش ناموفق باشد، اگر از حساب خریدار مبلغی کسر گردد این مبلغ ظرف ۴۸ ساعت پس از تراکنش به حساب خریدار برگشت داده می شود، شایان ذکر است در این حالت به دلیل اینکه پول از حساب خریدار کسر می شود ولی به حساب فروشنده واریز نمی شود، فروشنده تعهدی نسبت به خریدار برای تحویل محصول و یا برگشت وجه ندارد، در این حالت خریدار باید منتظر بماند تا اصلاحیه عملیات بانکی انجام شود و چنانچه خریدار برای دریافت محصول تعجیل داشته باشد باید عملیات خرید جدیدی ثبت کند و سپس منتظر برگشت وجه از سوی بانک باشد.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری منظور گردیده است، معتبر و قطعی بوده و مشمول مالیات نمی باشد. کلیه ی عملیات خرید در این سایت مشمول قوانین جاریِ تجارت الکترونیک می باشد.


در صورتی که برای خرید رمز دوم ندارید میتوانید از شماره کارت زیر برای خرید استفاده کنید :کلیه کارت ها به نام علیرضا نادری دره شوری میباشد
شماره کارت بانک سامان : 6219861032482282
شماره کارت بانک اقتصاد نوین : 6274121174011249
شماره کارت بانک ملی : 6037997175280446
شماره کارت بانک ملت : 6104337821281829

ادامه این صفحه در حال تکمیل است

از این پس برای مشاهده و خرید محصولات مورد نیاز خود , از آدرس جدید سایت با نام بلست شاپ ( http://GameBlast.shop ) استفاده کنید .

خرید از سایت استیم مارکت به دلیل ری برند انجام شده به زودی غیر فعال خواهد شد . با تشکر از همراهی شما عزیزان